SportCMS - nowa strona Energa Czarni

 
Przez ostatnie kilkanaście tygodni pracowaliśmy wspólnie z firmą Sportbase nad wdrożeniem SportCMS w Energi Czarnych Słupsk. Nowa strona została bardzo dobrze przyjęta przez kibiców strona, stylowo nawiązuje do stron klubów NBA, a stawia przede wszystkim na głębie danych statystycznych rozgrywek koszykarskiej ekstraklasy.
Nasi graficy opracowali projekt strony, który został przełożony na działające rozwiązanie korzystające z platformy SportCMS. Całość działa w oparciu o Liferay Portal, dając w rezultacie doskonałe narzędzie do budowy stron sportowych.
Opracowane w ramach systemu SportCMS autorskie narzędzia do zarządzania rozgrywkami i prezentowania wyników oraz statystyk drużyn i zawodników prezentują w chwili obecnej największą szczegółowość na polskim rynku.
Stronę można zobaczyć pod adresem: http://energa-czarni.pl

SportCMS - nowa strona Stowarzyszenia ŁKS Siatkówka Żeńska

Obrazek zawartości strony
Kolejne wdrożenie systemu SportCMS, który zbudowalismy dla firmy Sportbase - nowy serwis internetowy dla prężnie rozwijającego się Stowarzyszenia ŁKS Siatkówka Żeńska.

SportCMS - nowa strona Organiki Budowlanych Łódź

Obrazek zawartości strony
Miło nam poinformować, że system SportCMS, który zbudowalismy dla firmy Sportbase doczekał się kolejnego wdrożenia. Ruszyła nowa strona Organiki Budowalnych Łódź - 4 drużyny poprzedniego sezonu PlusLigi Kobiet oraz zdobywczyń siatkarskiego Pucharu Polski.

LIFE+ "Ogień w Lesie a przyroda....."

Obrazek zawartości strony
Informujemy, że podpisaliśmy umowę na przygotowanie projektu graficznego oraz tematu graficznego w Liferay Portal dla projektu LIFE+ "Ogień w lesie a przyroda - podniesienie świadomości mieszkańców terenów wiejskich w zakresie zapobiegania pożarom lasów".

Wrota Świętokrzyskie - administracja portalem

Obrazek zawartości strony
Nasza firma podpisała umowę Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego na świadczenie usług związanych z obsługą administracyjną portalu Wrota Świętokrzyskie. W skład portalu wchodzą serwisy Przewodnik Regionalny i Instytucje oraz Regionalny System Biuletynu Informacji Publicznej.

Portal Intranetowy Lasów Państwowych

Obrazek zawartości strony
Nasza firma podpisała umowę z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych na utrzymanie i rozwój środowiska portalowego Intranetu Lasów Państwowych. Umowa oprócz bieżącego utrzymania zakłada rozwój poprzez tworzenie nowych portletów dedykowanych oraz adaptację istniejących funkcjonalności Liferay Portal.