System rezerwacji Bliskilekarz.pl

Bliski Lekarz to internetowy i telefoniczny system rezerwacji wizyt u lekarzy specjalistów. System w łatwy sposób pozwala znaleźć lekarza, który posiada wolne terminy przyjęć we wskazanym czasie i bezpłatnie zarezerwować termin wizyty. System jest z integrowany z systemem telefonii internetowej VoIP, dzięki czemu możliwa rejestracja terminu wizyty w sposób maksymalnie automatyczny oraz stworzenie CallCenter, które będzie obsługiwało wiele podmiotów zarejestrowanych w systemie.
Zbudowany przez Technologie i Systemy Informatyczne s.c. system Bliski Lekarz wprowadza korzyści zarówno dla pacjentów i lekarzy. Pacjentom pozwala na rezerwowanie terminu wizyty bez wychodzenia z domu korzystając naszej infolinii lub systemu rezerwacji internetowych, pozwala na odnalezienie lekarza, sprawdzenie terminu wizyty czy umówienie się na nową wizytę, pozwala na łatwe wyszukanie lekarza, które będzie miał wolne terminy w najbliższym czasie, przypomina o wizytach za pomocą wybranych środków komunikacji. Lekarzom i gabinetom lekarskim pozwala na wprowadzenie lepszej obsługi pacjentów drogą telefoniczną i internetową, prowadzi terminarz wizyt dostępny w każdym momencie, pozwala na budowanie wizytówek gabinetów, buduję bazę kontaktową pacjentów.

SportCMS - nowa strona Stowarzyszenia ŁKS Siatkówka Żeńska

Obrazek zawartości strony
Kolejne wdrożenie systemu SportCMS, który zbudowalismy dla firmy Sportbase - nowy serwis internetowy dla prężnie rozwijającego się Stowarzyszenia ŁKS Siatkówka Żeńska.

SportCMS - nowa strona Organiki Budowlanych Łódź

Obrazek zawartości strony
Miło nam poinformować, że system SportCMS, który zbudowalismy dla firmy Sportbase doczekał się kolejnego wdrożenia. Ruszyła nowa strona Organiki Budowalnych Łódź - 4 drużyny poprzedniego sezonu PlusLigi Kobiet oraz zdobywczyń siatkarskiego Pucharu Polski.

LIFE+ "Ogień w Lesie a przyroda....."

Obrazek zawartości strony
Informujemy, że podpisaliśmy umowę na przygotowanie projektu graficznego oraz tematu graficznego w Liferay Portal dla projektu LIFE+ "Ogień w lesie a przyroda - podniesienie świadomości mieszkańców terenów wiejskich w zakresie zapobiegania pożarom lasów".

Wrota Świętokrzyskie - administracja portalem

Obrazek zawartości strony
Nasza firma podpisała umowę Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego na świadczenie usług związanych z obsługą administracyjną portalu Wrota Świętokrzyskie. W skład portalu wchodzą serwisy Przewodnik Regionalny i Instytucje oraz Regionalny System Biuletynu Informacji Publicznej.

Portal Intranetowy Lasów Państwowych

Obrazek zawartości strony
Nasza firma podpisała umowę z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych na utrzymanie i rozwój środowiska portalowego Intranetu Lasów Państwowych. Umowa oprócz bieżącego utrzymania zakłada rozwój poprzez tworzenie nowych portletów dedykowanych oraz adaptację istniejących funkcjonalności Liferay Portal.