SportCMS - sportowe strony internetowe

SportCMS to kolejny owoc współpracy z firmą Sportbase.

Opracowany dla firmy Sportbase system SportCMS to narzędzie, służące do tworzenia i zarządzania sportowymi stronami internetowymi. System został zbudowany w oparciu Liferay Portal odpowiednio dostosowany do wymogów systemu CMS służącemu budowaniu serwisów sportowych. Ponadto Zestaw standardowych portletów Liferay został wzbogacony o ponad 50 nowych dedykowanych portletów wspomagających zarządzanie serwisem sportowym.

SportCMS jest narzędziem do zarządzania rozgrywkami i prezentowania wyników oraz statystyk drużyn i zawodników, które w chwili obecnej oferuje największą szczegółowość na polskim rynku.

W oparciu o system SportCMS możliwa jest budowa wszelkiego typu stron sportowych takich jak:

  • strony klubów sportowych
  • strony rozgrywek sportowych
  • strony lig/związków sportowych
  • strony sportowców
  • sportowe serwisy społecznościowe
  • strony obiektów sportowy
  • miejskie serwisy sportowe
  • i inne…

Wszelkie strony, które w założeniu mają wykorzystywać specyficzne moduły związane ze sportem łatwiej, szybciej i taniej mogą zostać zbudowane w oparciu o SportCMS, niż w przypadku tworzenia własnego systemu zarządzania. Co więcej wykorzystanie systemu SportCMS do budowy sportowej strony internetowej gwarantuje, że obsługą strony może zajmować się osoba posiadająca podstawowe umiejętności z zakresu obsługi komputera (edytor tekstu, przeglądarka internetowa).

SportCMS - nowa strona Stowarzyszenia ŁKS Siatkówka Żeńska

Obrazek zawartości strony
Kolejne wdrożenie systemu SportCMS, który zbudowalismy dla firmy Sportbase - nowy serwis internetowy dla prężnie rozwijającego się Stowarzyszenia ŁKS Siatkówka Żeńska.

SportCMS - nowa strona Organiki Budowlanych Łódź

Obrazek zawartości strony
Miło nam poinformować, że system SportCMS, który zbudowalismy dla firmy Sportbase doczekał się kolejnego wdrożenia. Ruszyła nowa strona Organiki Budowalnych Łódź - 4 drużyny poprzedniego sezonu PlusLigi Kobiet oraz zdobywczyń siatkarskiego Pucharu Polski.

LIFE+ "Ogień w Lesie a przyroda....."

Obrazek zawartości strony
Informujemy, że podpisaliśmy umowę na przygotowanie projektu graficznego oraz tematu graficznego w Liferay Portal dla projektu LIFE+ "Ogień w lesie a przyroda - podniesienie świadomości mieszkańców terenów wiejskich w zakresie zapobiegania pożarom lasów".

Wrota Świętokrzyskie - administracja portalem

Obrazek zawartości strony
Nasza firma podpisała umowę Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego na świadczenie usług związanych z obsługą administracyjną portalu Wrota Świętokrzyskie. W skład portalu wchodzą serwisy Przewodnik Regionalny i Instytucje oraz Regionalny System Biuletynu Informacji Publicznej.

Portal Intranetowy Lasów Państwowych

Obrazek zawartości strony
Nasza firma podpisała umowę z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych na utrzymanie i rozwój środowiska portalowego Intranetu Lasów Państwowych. Umowa oprócz bieżącego utrzymania zakłada rozwój poprzez tworzenie nowych portletów dedykowanych oraz adaptację istniejących funkcjonalności Liferay Portal.