Lodz4you.com - Sportowa wizytówka Łodzi w 2009 roku

Na zlecenie firmy SportBase przygotowaliśmy portal internetowy Lodz4you.com, który był sportową wizytówką Łodzi w roku 2009, podczas rozgrywania w tym mieście Mistrzostw Europy w koszykówce mężczyzn oraz Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet.

Nasza firma była odpowiedzialna za stworzenie serwisu opartego o Liferay Portal oraz jego utrzymanie od strony technicznej.

Portal Lodz4you, który był promowany na billboardach w 8 największych miastach Polski był miejscem integrującym gospodarzy Mistrzostw Europy (mieszkańców Łodzi) oraz gości (kibiców z całej Europy).

Serwis integrował najważniejsze miejskie witryny internetowe i stanowił cenne źródło informacji dla kibiców.

Opracowane przez nas rozwiązanie pozwoliło na aktywne budowanie 2 współpracujących ze sobą społeczności gości i gospodarzy miasta, którzy mieli udostępnione narzędzia społecznościowe takie jak forum dyskusyjne, system komentarzy, system tworzenia grup społecznościowych, system wirtualnych znajomych, czat. Gospodarze mieli także możliwość proponowania własnych treści dla strony internetowej. Serwis działał równolegle w 6 językach.

Szczegółowe informacje o całej kampanii można znaleźć na stronach:

Sportbase: http://sportbase.pl/40/portfolio/lodz4you/

Sport Innovation: http://sportinnovation.pl/index.php?/kampania-lodz-me-2009.html

SportCMS - nowa strona Stowarzyszenia ŁKS Siatkówka Żeńska

Obrazek zawartości strony
Kolejne wdrożenie systemu SportCMS, który zbudowalismy dla firmy Sportbase - nowy serwis internetowy dla prężnie rozwijającego się Stowarzyszenia ŁKS Siatkówka Żeńska.

SportCMS - nowa strona Organiki Budowlanych Łódź

Obrazek zawartości strony
Miło nam poinformować, że system SportCMS, który zbudowalismy dla firmy Sportbase doczekał się kolejnego wdrożenia. Ruszyła nowa strona Organiki Budowalnych Łódź - 4 drużyny poprzedniego sezonu PlusLigi Kobiet oraz zdobywczyń siatkarskiego Pucharu Polski.

LIFE+ "Ogień w Lesie a przyroda....."

Obrazek zawartości strony
Informujemy, że podpisaliśmy umowę na przygotowanie projektu graficznego oraz tematu graficznego w Liferay Portal dla projektu LIFE+ "Ogień w lesie a przyroda - podniesienie świadomości mieszkańców terenów wiejskich w zakresie zapobiegania pożarom lasów".

Wrota Świętokrzyskie - administracja portalem

Obrazek zawartości strony
Nasza firma podpisała umowę Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego na świadczenie usług związanych z obsługą administracyjną portalu Wrota Świętokrzyskie. W skład portalu wchodzą serwisy Przewodnik Regionalny i Instytucje oraz Regionalny System Biuletynu Informacji Publicznej.

Portal Intranetowy Lasów Państwowych

Obrazek zawartości strony
Nasza firma podpisała umowę z Dyrekcją Generalną Lasów Państwowych na utrzymanie i rozwój środowiska portalowego Intranetu Lasów Państwowych. Umowa oprócz bieżącego utrzymania zakłada rozwój poprzez tworzenie nowych portletów dedykowanych oraz adaptację istniejących funkcjonalności Liferay Portal.