Realizacje

Lasy Państwowe

Portal Korporacyjny i intranetowy

W Lasach Państwowych został wdrożony portal korporacyjny oraz portal intranetowy. TSI pracowała przy budowie obu rozwiązań. Nasza firma najpierw występowała jako podwykonawca a obecnie zajmuje się utrzymaniem i dalszym rozwojem aplikacji portalowych. Portale pracują w oparciu o rozwiązanie Liferay Portal i dostarczają użytkownikom informacji o działaniu jednostek organizacyjnych (obecnie około 400) a także służą jako platforma wymiany informacji i wiedzy wewnątrz organizacji (obecnie około 1500 użytkowników).

Serwis Ogień w lesie

Nasza firma przygotowała także odrębny serwis internetowy poświęcony tematyce zapobieganiu pożarom lasów Ogień w lesie. Projekt jest realizowany przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych w latach 2010-2012 i współfinansowany przez UE w ramach Instrumentu Finansowego LIFE+ oraz NFOŚiGW.

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Wrota Świętokrzyskie

Jako podwykonawca braliśmy udział w budowie Portalu Informacyjnego Świętokrzyskiego Urzędu Marszałkowskiego. Portal jest jednym z elementów projektu „e-świętokrzyskie”, realizującego założenia Strategii Informatyzacji Kraju. Portal uzyskał wsparcie finansowe z Unii Europejskiej w ramach ZPORR. Składa się z kilku elementów obejmujących m.in. Przewodnik Regionalny, Serwis Instytucje oraz Regionalny System BIP, w którym znajdują się biuletyny jednostek samorządu terytorialnego, administracji rządowej, a także instytucji, realizujących istotne zadania publiczne.
Obecnie samodzielnie zajmujemy się utrzymaniem portalu.

Krajowa Izba Gospodarcza

Dla Krajowej Izby Gospodarczej zbudowaliśmy system wspierający świadczenie usług wsparcia przedsiębiorców w zakresie rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. System miał charakter rozwiązania CRM – duży nacisk był położony na obsługę kontaktów z klientami. Świadczył również usługi typowe dla portali informacyjnych. Rozwiązanie zostało zbudowane na platformie portalowej Liferay Portal i było jednym z elementów większego systemu – Elektronicznego Punktu Kontaktowego.

Wielkopolski Urząd Wojewódzki

Jako podwykonawca występowaliśmy w projekcie „Wielkopolski Urząd Wojewódzki elektronicznym urzędem otwartym na potrzeby klientów”. W ramach tego przedsięwzięcia TSI była odpowiedzialna za realizację portali intra- i internetowego, serwisu Biuletynu Informacji Publicznej oraz ich utrzymanie po wdrożeniu.

Sportbase

Opracowaliśmy autorskie rozwiązanie portalu sportowego SportCMS dla firmy Sportbase. SportCMS to narzędzie, służące do tworzenia i zarządzania sportowymi stronami internetowymi. System SportCMS to niejako silnik umożliwiający funkcjonowanie zaawansowanych stron internetowych klubów, lig, rozgrywek, dyscyplin, czy też obiektów sportowych. System funkcjonuje w oparciu o rozwiązanie Liferay Portal.

Energa Czarni Słupsk

Nowa strona Energi Czarnych Słupsk to inauguracyjne wdrożenie systemu SportCMS. Bardzo dobrze przyjęta przez kibiców strona, stylowo nawiązuje do stron klubów NBA, a stawia przede wszystkim na głębie danych statystycznych rozgrywek koszykarskiej ekstraklasy. Opracowane w ramach systemu SportCMS autorskie narzędzia do zarządzania rozgrywkami i prezentowania wyników oraz statystyk drużyn i zawodników prezentują w chwili obecnej największą szczegółowość na polskim rynku.

Organika Budowlani Łódź

Kolejnym wdrożeniem systemu SportCMS jest oficjalna strona internetowa Organiki Budowlanych Łódź – 4 drużyny poprzedniego sezonu PlusLigi Kobiet oraz zdobywczyń siatkarskiego Pucharu Polski.