Witamy !
Rozwiązania informatyczne, które usprawnią działanie Twojej firmy. Zapraszamy do współpracy!

 

  Kim jesteśmy
Kim jesteśmy
Podstawowym nurtem naszej działalności jest budowa rozwiązań informatycznych na indywidualne zamówienie klientów. Korzystamy z ponad 10-letniego doświadczenia zdobytego przy tworzeniu i wdrażaniu systemów informatycznych dla przedsiębiorstw z sektora prywatnego oraz instytucji publicznych. Zapewniamy kompleksową obsługę przedsięwzięć.
W naszych rozwiązaniach wykorzystujemy różne standardy technologiczne i narzędzia. Pamiętamy o tym żeby dopasować je najlepiej do potrzeb klienta i potrzeb konkretnego wdrożenia.
Jakość naszej pracy jest potwierdzona poprzez wieloletnią współpracę z naszymi klientami. Klienci korzystający z naszych usług chętnie wracają do nas z kolejnymi projektami.

 

Wysokie kompetencje naszego zespołu połączone z wieloletnim doświadczeniem są gwarancją spełnienia Państwa oczekiwań wobec wdrażanego rozwiązania informatycznego!
  Nasza oferta
Nasza oferta
Specjalizujemy się w następujących klasach rozwiązań:
Przedmiotem naszej działalności są również opracowania studium przypadków, analiz, specyfikacji wymagań, projektów technicznych, dokumentacji, przeprowadzenie testów oprogramowania, audyt rozwiązań informatycznych, utrzymanie, optymalizacja i administracja działających systemów oraz prowadzenie szkoleń.

 

Jeżeli nie mogą Państwo znaleźć gotowego rozwiązania dostosowanego do Państwa potrzeb, to z chęcią doradzimy jak zbudować takie rozwiązanie i podejmiemy się jego realizacji!
  Aktualności

SportCMS - nowa strona Stowarzyszenia ŁKS Siatkówka Żeńska

Obrazek zawartości strony
Kolejne wdrożenie systemu SportCMS, który zbudowalismy dla firmy Sportbase - nowy serwis internetowy dla prężnie rozwijającego się Stowarzyszenia ŁKS Siatkówka Żeńska.

SportCMS - nowa strona Organiki Budowlanych Łódź

Obrazek zawartości strony
Miło nam poinformować, że system SportCMS, który zbudowalismy dla firmy Sportbase doczekał się kolejnego wdrożenia. Ruszyła nowa strona Organiki Budowalnych Łódź - 4 drużyny poprzedniego sezonu PlusLigi Kobiet oraz zdobywczyń siatkarskiego Pucharu Polski.

LIFE+ "Ogień w Lesie a przyroda....."

Obrazek zawartości strony
Informujemy, że podpisaliśmy umowę na przygotowanie projektu graficznego oraz tematu graficznego w Liferay Portal dla projektu LIFE+ "Ogień w lesie a przyroda - podniesienie świadomości mieszkańców terenów wiejskich w zakresie zapobiegania pożarom lasów".