Projektant / Programista JEE / Liferay
Opis stanowiska:
  • Rodzaj pracy: pełen etat / kontrakt / umowa o dzieło
  • Wykształcenie: wyższe / student kierunków technicznych

  • Poszukujemy osoby do pracy przy projektach w technologii Java /Java EE , przede wszystkim z wykorzystaniem rozwiązań opartych na Liferay Portal ew. innych implementujących JSR 168/268,
  • Proponujemy udział w projektach dla dużych instytucji z sektora publicznego, jak również w tworzeniu dedykowanych rozwiązań dla prywatnych firm,
  • Oferta skierowana jest zarówno do programistów chcących podpisać umowę o pracę, jak i umowę o dzieło lub zlecenie. Pracownicy z własną działalnością gospodarczą mile widziani. Dopuszczamy możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu,
  • Praca w biurze w Poznaniu. Po zakończeniu okresu próbnego możliwość realizacji części zadań w sposób zdalny.

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektach realizowanych w oparciu o J2EE / Java EE
  • Umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków oraz uczenia się nowych technologii i zagadnień
  • Znajomość UML
  • Umiejętność korzystania z narzędzi deweloperskich (Eclipse, Ant, Maven, SVN)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie, efektywność

Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenie w wykorzystaniu Liferay Portal - zarówno korzystając z portletów dostarczonych przez Liferay jak i w pisaniu własnych ew. inne portale oparte o JSR 168/268
  • Znajomość technologii JSF, Struts, Java Portlets, EJB
  • Znajomość Hibernate

Zapraszamy również osoby z wyższych lat studiów lub absolwentów. Brak doświadczenia praktycznego może być kompensowany ukierunkowaniem na cel, szybkością zdobywania nowej wiedzy i dobrą pracą w zespole.

Oferty zawierające: CV oraz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)" prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: kontakt@tsi.com.pl. Prosimy o dodanie w tytule wiadomości: Projektant / Programista JEE / Liferay